BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Gyvybės langelyje – vienuoliktas kūdikis

Data

2020 07 20

Įvertinimas
0
2013-05-11_12[1].jpg
Gyvybės langelis Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje įrengtas 2010 metais. Per dešimtmetį palikta vienuolika kūdikių. (Zitos KATKIENĖS nuotr.)

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligoniene.lt
Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje veikiančiame gyvybės langelyje liepos 16 d. (ketvirtadienį), 14.10 val. vėl supypsėjo signalizacija. Šį, jau vienuoliktą kartą, lopšyje paliktas kūdikis yra mergaitė.
Pasak Naujagimių skyriaus koordinatorės Vaidos Aleksandravičienės, mažylė aprengta švariais drabužėliais, sveika, tad jokių medicinos paslaugų nereikia. Mergaitė svėrė 3635 gr., ūgis - 55 cm. Jos sveikatos būklė dar stebima Naujagimių skyriuje. 
Apie gyvybės langelyje paliktą naujagimę informuota Vaikų teisių apsaugos tarnybą, kurios specialistai pasirūpins mažylės apgyvendinimu Sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. 
Gyvybės langelis Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje įrengtas 2010 metų balandyje. Per tą laiką jame buvo palikta vienuolika kūdikių. 
Atidarius gyvybės langelį, po dviejų savaičių buvo paliktas berniukas. 2010 m. liepos mėnesį – mergaitė. 2012 m. spalio ir gruodžio mėnesiais buvo palikta po mergaitę. 2013 metų gegužyje paliktas pirmas – ne naujagimis, o devynių mėnesių berniukas. 2014 metais gyvybės langelyje palikti du naujagimiai. 2015 metais palikta naujagimė mergaitė, gimusi namuose. 2018 m. lapkričio mėnesį buvo paliktas berniukas. 2020 m. liepos 16 d. 14.10 val. palikta mergaitė.