BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai dėl Covid-19 Šiaulių regione

Data

2020 10 16

Įvertinimas
1
557_0b2c10b48e42d5c2d0aa668d50511b17.jpg

Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai dėl Covid-19 Šiaulių regione, onkologų komanda pastebėjo mažėjantį pacientų srautą, atvykstantį į viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos kliniką (toliau – OK) ambulatorinėms konsultacijoms – tiek pirmą kartą pas mus besiregistruojančių su objektyviai įtariamu onkologiniu susirgimu, tiek pacientų, kurie turėtų atvykti ilgalaikiam stebėjimui dėl onkologinės ligos.

Vis tik, norėtume paraginti visus Šiaulių miesto ir rajono gyventojus neužmiršti kitų ligų, aktyviai dalyvauti profilaktinėse programose dėl onkologinių susirgimų, atlikti profilaktinius sveikatos patikrinimus bei tęsti ilgalaikį stebėjimą, kad onkologiniai susirgimai neišplistų.

 Objektyviai įtariant onkologinį susirgimą, pvz.: atlikus rentgeno nuotrauką ar echoskopiją, su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu, registruotis į OK  konsultacijai, kur, esant poreikiui, bus užsakyti papildomi tyrimai ir paskirtas reikiamas gydymas.

OK vykdė veiklą viso karantino metu ir priėmė ne tik pacientus, kuriems buvo naujai nustatytas onkologinis susirgimas ar buvo paskirtas gydymas, bet ir pacientus, pageidavusius tęsti gydymą pas mus, kuriems prieš tai taikytas gydymas kitose Lietuvos ligoninėse.

Pasipildęs ir atjaunėjęs OK kolektyvas yra pasiruošęs priimti pacientus, todėl prašome nedelsti, taip pat paraginti atvykti ir savo artimuosius, kuriems reikia mūsų pagalbos.