BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Emocinės paramos laiškai medikams

Data

2020 04 23

Įvertinimas
0
Elektroninis emocines paramos laiskas medikui.jpg

Respublikinė Šiaulių ligoninė jungiasi prie iniciatyvos „Emocinės paramos laiškas medikui“. Šiam sumanymui autorę, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos psichologę Inesą Girčienę, paskatino tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje kilusi COVID-19 pandemija. Pasak iniciatyvos autorės, dauguma žmonių susivienijo, aukodami lėšas ir apsaugos priemones medikams, susiduriantiems su viruso grėsme. Tačiau medikams reikalinga (gal net ir labiau už materialią paramą) - emocinė parama ir ji paragino moksleivius rašyti emocinės paramos laiškus medikams.  Pirmąjį laišką parašė ir piešinį nupiešė trys Viekšnių gimnazijos gimnazistės. Šį laišką iniciatyvos autorė I. Girčienė išplatino visoje Lietuvoje. 

Raginame ligoninės pacientus jungtis prie šios iniciatyvos ir rašyti emocinės paramos laiškus ligoninės bendruomenei: gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjams, laborantams bei kitiems ligoninės darbuotojams, kasdien susiduriantiems ne tik su coronaviruso grėsme ir rizikuojantiems savo bei artimųjų sveikata, bet ir gydantiems bei slaugantiems kiekvieną jūsų, užkluptą klastingos ligos ar ištiktą traumos ir besidžiaugiantį grįžusia sveikata.  Visi jūsų laiškai bus publikuojami. 
 

Ligoninės administracija