BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Dovana, padedanti pamirši negalias

Data

2021 02 18

Įvertinimas
0
IMG_2004.jpg
Aktorės klounės Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės dovanos. Klinikos archyvo nuotr.

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt
Moters ir vaiko klinikoje besigydantys vaikai gavo nuostabią dovaną iš aktorės klounės Indrė Mickevičiūtės - Petrauskienės.  Aktorė ligoninės pacientams  padovanojo USB laikmenose įrašytus savo personažo klaunės Džildos filmukus.
Žiūrėdami filmukus  vaikai susipažįsta su kloune Džilda, klounados mokslu, gali pasimokyti  atlikti įvairius subtilius triukus.
Moters ir vaiko klinikos Vaikų ligų profilio koordinatorė dr. Margarita Valūnienė dėkinga aktorei už netikėtą dovaną. 
„Atliekant įvairias manipuliacijas procedūrų kabinetuose, palatose besigydantys vaikai kartu su tėvais gali peržiūrėti šiuos nuotaikingus, pamokančius filmukus. Trumpai minutei stabteli ir personalas, juk įdomu atlikti kokį „fokusą“!“ -  sako gydytoja M. Valūnienė. 
Aktorės Indrė Mickevičiūtės – Petrauskienės  projektą, padedanti ligoniukams nors trumpam pamiršti savo ligas, negalias ir skausmus,  finansuoja Lietuvos kultūros taryba.  


Aktorės klounės Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės dovanos. 
Klinikos archyvo nuotr.