BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Covid-19 sergančiuosius gydantiems medikams – Rotary klubo „Saulė“ dovanos

Data

2020 12 21

Įvertinimas
1
20201221_131545.jpg
Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika (iš dešinės) dėkoja Šiaulių Rotary klubo „Saulė“ prezidentui Muradui Bakanui bei kitiems klubo nariams, atvežusiems paramą į Respublikinę Šiaulių ligoninę. (Zitos KATKIENĖS nuotr.).

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt
Respublikinės Šiaulių ligoninės medikams, dirbantiems su COVID-19 sergančiais pacientais, Šiaulių  Rotary klubo „Saulė“ nariai atvežė Kalėdinių dovanų – 330 maisto produktų pakuočių, kainavusių 8 300 eurų. Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, dėkodamas už dovanas, sakė, kad šiuo metu gydytojai neišpaikinti dovanomis, todėl toks dėmesys artėjančių Kalėdų proga – labai malonus siurprizas sunkiai dirbantiems medikams. 
Covidiniuose skyriuose dirbantiems medikams  Šiaulių Rotary klubas „Saulė“ paramą skiria jau ne pirmą kartą. Klubo prezidentas Muradas Bakanas sakė, kad šios dovanos, tai tęsinys pavasarį pradėto projekto, kurio metu Chirurginės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus medikai, dirbę su sunkios būklės COVID-19 sergančiais ligoniais, buvo aprūpinti pietumis.

Šiaulių  Rotary klubo „Saulė“ nariai  į  Respublikinę Šiaulių ligoninę atvežė Kalėdinių dovanų – 330 maisto produktų pakuočių, kainavusių 8 300 eurų. 


„Kalėdos – toks metas, kai skiriame daugiau dėmesio savo artimiesiems, savo draugams, o dažnas medikas to padaryti negalės, nes liks dirbti ir rūpintis mūsų sveikata, gyvybėmis. Tad Šiaulių „Rotary“ klubas „Saulė“ ir nusprendė pradžiuginti juos dovanėlėmis“, - sakė prezidentas ir padėkojo visiems, besirūpinantiems sergančiaisiais. Tų, kurie dar neserga, prezidentas prašo per šventes likti namuose, neaukoti savo, savo artimųjų ir medikų gyvenimo dėl vienų Kalėdų, kurių negalės atšvęsti įprastai.  

 

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika (iš dešinės) sako, jog ši Šiaulių Rotary klubo "Saulė" narių dovana - didelis siurprizas sunkiai dirbantiems medikams. 

Šiaulių Rotary klubas „Saulė“ yra didžiulės tarptautinės organizacijos dalis. Pasak klubo narės Dianos Cibulskienės, ši organizacija  daug dėmesio skiria ir  coronaviruso sukeltos pandemijos problemoms spręsti, kam jau skirta  apie 20 milijonų dolerių. Lietuvos Rotary klubo organizacijos taip pat jungiasi prie šio tikslo ir atidarė paramos sąskaitą, kurioje yra apie 100 tūkstančių eurų. Juos skirs įvairiai medicinos įrangai, apsaugos priemonėms įsigyti. „Tad ir mūsų klubas eina tuo pačiu keliu -  skiria pagalbą medikams“, - teigia klubo narė.  

 

https://youtu.be/GGYsAsTKeSQ