BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Coronavirusas į ligos patalą guldo ir vaikus, ir paauglius

Data

2020 12 09

Įvertinimas
0
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Vaikų ligų profilio (Architektų g. 77) kabinete (įėjimas šalia Gyvybės langelio) gruodžio 10 d. 11.00 val. vyks spaudos konferencija apie vaikų gydymą nuo COVID-19 ligos. 

Respublikinės Šiaulių ligoninės medikai pastebi, kad į gydymo įstaigą jau patenka ne tik suaugusieji, bet ir vaikai bei paaugliai, sergantys COVID-19 liga. Nors dauguma vaikų serga besimptome arba lengva forma ir gydomi ambulatoriškai. Moters ir vaiko klinikos Vaikų ligų profilio gydytojams teko gydyti ir ypač sunkios būklės pacientus, kuriems prireikė net reanimatologų pagalbos. Vaikų ligų gydytojus bene labiausiai baugina tai, kad coronavirusą kartais sunku atpažinti, nes jis gali būti ir labai klastingas. 
Apie coronaviruso sargdinamų vaikų gydymą, ligos požymius ir galimas pasekmes spaudos konferencijoje kalbės:

Moters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorė dr. Margarita Valūnienė;
Vaikų skubiosios pagalbos-priėmimo skyriaus laikinoji koordinatorė, vaikų ligų gydytoja Gitana Bykova.