BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aptariami atviros psichiatrijos dienų renginiai

Data

2018 09 25

Įvertinimas
0
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klikos (M. K. Čiurlionio g. 12) administracijos salėje rugsėjo 26 d. (trečiadienį) 10.00 val. vyks spaudos konferencija, skirta Atviros psichiatrijos mėnesio renginiams.

 

Spaudos konferencijoje dalyvauja:
Ilona Pavlavičienė, Psichiatrijos klinikos direktorė.

Laimutė Onutė Mikelevičienė,  klinikos vyriausioji slaugos administratorė.

 

Nuo rugsėjo 26 dienos iki spalio 10 dienos Psichiatrijos klinikoje, Moters ir vaiko klinikoje bei Šiaulių Povilo Višinskio bibliotekoje vyks atviros psichiatrijos mėnesio renginiai: psichoedukacija, anoniminiai konsultavimai, gydymosi Psichiatrijos klinikoje sąlygų pristatymai.

Tai – jau trečia renginys, skirtas atviros psichiatrijos mėnesiui. Lyginant su praėjusių dvejų metų šio judėjimo renginiais, nauja tai, kad psichikos sveikatos specialistai kvies  dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, skatins patirti patiems, kokio poveikio galima tikėtis iš vienos ar kitos nemedikamentinio gydymo intervencijos.

Ieškančius vaikų psichikos sveikatos specialistų pagalbos, konsultuos du psichiatrai Vaikų psichiatrijos skyriuje. P. Višinskio bibliotekoje  bendraus vaikų psichiatras ir psichologė, pasirengusi konsultuoti vaikų autizmo klausimais.

Pageidaujantieji galės apsilankyti Moters ir vaiko klinikoje įsikūrusiame Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriuje, vyks edukacija ,,Molis ir vasara brolis” bei įvairių aplinkos terapijos pristatymų.