BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Akušerių-ginekologių konferencija apie sveikesnį gyvenimą

Data

2017 12 12

Įvertinimas
0
konferencija.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso konferencijų salėje (V. Kudirkos g. 99C) gruodžio 15 d. nuo10 iki 18 val. vyks Šiaulių krašto akušerių draugijos narių bei kitų sveikatos priežiūros specialistų konferencija „Mediko žinios sveikesniam gyvenimui“.

Pranešimus konferencijoje skaitys ne tik Šiaulių, bet ir specialistai, atvykę iš Vilniaus bei Kauno. Gydytoja akušerė-ginekologė Ingrida Jackūnienė (Kaunas), kalbės apie nėštumo vyresniame amžiuje ypatumus. Pranešimą „Pažangiausi genetiniai tyrimai jūsų kabinete... ,,Genoma” skaitys Lietuvos atstovybės vadovas Ainis Zoruba (Vilnius). Apie susižeidimų aštriais instrumentais pasekmės, prevenciją, skiepus kalbės gydytojas infektologas Algimantas Baublys (Šiauliai). Pranešimą „Skydliaukės ligos nėštumo metu“ skaitys gydytoja endokrinologė Vaiva Šarkovienė (Vilnius). Aktualią temą vyresnio amžiaus moterims „Dubens organų nusileidimas – konservatyvus ir operacinis gydymas“ skaitys doc. dr. gyd. akušerė–ginekologė Dalia Regina Railaitė (Kaunas). Dr. gyd. genetikas Ramūnas Janavičius, gydytoja rezidentė Rūta Marcinkutė (Vilnius) skaitys pranešimą „Genetiškai paveldimas krūtų ir kiaušidžių vėžys klinikinėje praktikoje. Apie tatuiruočių meną ir iškilusį barjerą nuskausminimui gimdymo metu papasakos tatuiruočių meistrė Jolanta Pilipavičiūtė–Šakė (Šiauliai). Pranešimą „Tatuiruotės ir apsunkinta anestezija gimdymo metu“ skaitys gydytoja anesteziologė-reanimatologė Jolita Čiuderė (Šiauliai). Gydytoja, vaikų gastroenterologė Birutė Čijunskienė (Klaipėda) kalbės apie Maisto ir žalingų įpročių poveikį krūtimi maitinamam kūdikiui. Chemikas, gydytojas onkologas Jurijus Šulga (Ukraina) patars „Kaip nesusirgti ir gyventi be vaistų“. Šiaulių krašto akušerių draugijos pirmininkė Dalė Sungailienė konferencijų dalyviams planuoja ne tik darbingą ir naudingą konferenciją, bet ir turiningas diskusijas, konferencijos aptarimą bei nuotaikingą koncertą.

Programa