BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Akušerės Tarptautinę akušerių dieną paminės konferencijoje

Data

2018 05 07

Įvertinimas
0
zurnalistai.jpg

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

 

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos salėje gegužės 4 d. (penktadienis) 11.30 val. prasideda Šiaulių krašto akušerių konferencija „Naujausios žinios – galimybė suteikti gyvenimo džiaugsmą kitam…”, skirta Tarptautinei akušerių dienai paminėti. Renginyje dalyvaus akušerės ir visų specializacijų slaugytojos.

Šiaulių krašto akušerių draugijos pirmininkė Dalė Sungailienė pasveikins konferencijos dalyves su Tarptautine akušerių diena.

Pranešimą „Vaginalinės infekcijos. Naujausios gydymo alternatyvos“ perskaitys med. dr. gyd. akušeris-ginekologas Renatas Samulėnas.  Medicinos biologė Gintarė Stundžienė skaitys pranešimą „Virkštelės kraujo kamieninių ląstelių surinkimas ir saugojimas“. Aktualų pranešimą               

„Nėščiųjų ir naujagimių skiepai bei tėvų abejotinas požiūris neskiepyti  naujagimio“ skaitys Šiaulių departamento užkrečiamųjų ligų valdymo sk. vedėja Edita Satkevičienė . Įdomų pranešimą apie mediko ir paciento nekaltą flirtą skaitys gydytoja pediatrė  Gražina Liuda Bekerienė.

Apie kūno judesius grožiui ir sielai kalbės lektorius Linas Laureckis. Akušerė Roberta Tamošauskienė kalbės apie retą įvykį akušerijoje -  mažametės gimdymą.