BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Korupcijos prevencija

Duodi kyšį – darai nusikaltimą! 

 

Korupcijos atvejo dalyviai gali būti baudžiami įstatymo numatyta tvarka.

Apie korupcijos atvejį (-us) galite pranešti:

el. paštu:
korupcija@siauliuligonine.lt


tel. (8 41) 525 166 darbo dienomis

 

 

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo tel. 8 800 66 004 nemokamai galima pranešti apie korupcijos veikas el. paštu korupcija@sam.lt.

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT):
- raštu
- visą parą veikiančiu „karštosios linijos" telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33
- el. paštu pranesk@stt.lt,
- tel./faks. (8 5) 266 33 07.

Pateikta informacija registruojama ir nagrinėjama įstaigos vadovo nustatyta tvarka.

Mielieji ligoninės pacientai, jų artimieji

Sveikatos apsaugos sistemos tikslas yra sudaryti vienodas paslaugų prieinamumo, tinkamumo bei kokybės sąlygas visiems Lietuvos gyventojams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, nepriklausomai nuo jų socialinio ar ekonominio statuso. Noriu Jus patikinti, kad tai nėra tik deklaracija. Tai yra ir visų mūsų, dirbančių Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, pagrindinis tikslas.

Šiandien ligoninė yra viena didžiausių ir moderniausių gydymo įstaigų šalyje, todėl mums tenkanti atsakomybė yra didžiulė. Ligoninė išgyvena pokyčių laikotarpį. Kuriami vertingi, pacientų poreikius atitinkantys diagnostikos ir gydymo procesai, padedantys optimaliausiu būdu teikti saugias ir kokybiškas paslaugas. Ne mažiau svarbus ligoninės vadovybės prioritetas yra oraus atlygio ir gerų darbo sąlygų sudarymas personalui.

Mūsų pastangos skirtos formuoti vertybių sistemą, kurioje pacientų bei jų artimųjų tradicijos ir įpročiai  atsilyginti už tam tikrą medikų veikimą ar neveikimą grimzta į praeitį ir tampa istorijos dalimi.

Ligoninės gydytojui ar slaugytojai pats didžiausias įvertinimas yra Jūsų sveikatos pagerėjimas ar pasveikimas, o geriausia padėka -  Jūsų šypsena ir ištartas nuoširdus padėkos žodis „ačiū“.

Kviečiame visus prisijungti prie skaidraus ir pagarbaus medikų bei pacientų bendravimo vardan naujų pokyčių.

 

Remigijus Mažeika

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius

Dėl asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, susidūrusių su galima korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, elgesio taisyklių patvirtinimo