BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Apie mus

Džiugu, kad galime susitikti ne tik ligoninės palatoje, bet ir elektroninėje erdvėje, kur turime galimybę labiau susipažinti: galite išsakyti savo problemas, sulaukti atsakymų į rūpimus klausimus apie savo ir savo artimųjų sveikatą. Tai, kad pasirinkote mūsų, Viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės teikiamas medicinos paslaugas – dvigubas džiaugsmas, nes pasirinkote gydymo įstaigą, kuriai rūpite ne tik tada, kai sergate. Džiaugtis turime kuo – Respublikinė Šiaulių ligoninė jau žengia per 170 metų slenkstį.

Esame realistai ir puikiai žinome, jog niekas pas gydytoją neateina su šypsena ir gera nuotaika. Ateina žmogus jau ilgokai kentęs skausmą, diskomfortą arba staiga ištiktas nelaimės, sutrikdžiusios jo sveikatą. Nebūna taip, kad į ligoninę atvažiuotų linksmas žmogus. Tačiau visada jį, ligoninės pacientą, apsupa medikai, pasiryžę padėti įveikti skausmą ir kančią, drąsinantys ir stiprinantys sunkiai sergančiojo pasitikėjimą savimi.

Ir taip – jau 170 metų. Ligoninė, prasidėjusi nuo 20 lovų, išaugo iki 1300 lovų, nuo gydymo primityviomis sąlygomis, iki moderniausio Šiaurės Lietuvos sveikatos paslaugų centro.

Dirbame sparčiai modernėjančioje gydymo įstaigoje. Judėjimą į priekį mums garantuoja ne tik savo gyvenimą medicinai pašventę medikai. Ligoninėje dirba vienuolika medicinos mokslo daktarų, dirba didelis būrys jaunimo, kurių entuziazmas, nuolatinis domėjimasis naujovėmis, skatina diegti modernias technologijas, skatina ieškoti būdų, kad į ligoninę atvykęs pacientas sulauktų modernaus gydymo. Mes, ligoninės administracija, turintys teisę spręsti, kai gydytojai kelia idėjas pirkti modernią įrangą, neturime teisės pasakyti ne, nes žinome, kad gydytojai prašo ne dėl garbės sau. Jų pagrindinis noras – prie kenčiančio žmogaus sveikatos ir laimės aukuro atnešti dalelę proto ir širdies, kam naujos medicinos technologijos suteikia daugiau pasitikėjimo. Ko verta būtų gydytojo užuojauta ir svetimo skausmo supratimas, jei nenugalėtų blaivus protas ir profesionalumas, kuris medikui – svarbiausias.

Naujos technologijos suteikia garantijų lygiuotis į pažangiausias šalies bei Europos gydymo įstaigas ir tai teikia medikui pasitikėjimo savo jėgomis, o pacientui - pasitikėjimo mediku, žinojimo, kad sulauks tikrai kvalifikuotos, mokslo pasiekimų pagristos pagalbos. Medicinos šviesuomenė, protai, širdžių potencialas, naujos technologijos – visa tai yra Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir mums nėra ko kuklintis. 


Ligoninė pagal galimybes užtikrina informacinių technologijų plėtrą, įsisavina pažangias informacines technologijas. 2011 metais įdiegta Ligoninės dokumentų valdymo sistema, veikianti iki šiol.

Kiekvienais metais yra ruošiami ir teikiami investiciniai projektai papildomoms lėšoms gauti iš valstybės kapitalo investicijų programos, LR sveikatos apsaugos ministerijos, Privalomojo sveikatos draudimo fondo bei Europos Sąjungos investicinių fondų programų. Ligoninėje ne tik įgyvendinti ES struktūrinių fondų ir LR biudžeto lėšomis finansuojami projektai, bet ir pateiktos naujos paraiškos, pasirašytos naujų projektų sutartys. Reikalingos didelės investicijos patalpoms rekonstruoti, pažangioms medicinos technologijoms įsigyti. 

Visų jų neminėsiu, tačiau noriu pasidžiaugti įgyvendintu projektu „Energijos naudojimo efektyvumo didinimas Šiaulių apskrities ligoninės Chirurgijos, II Terapijos bei Vaikų ligų klinikos korpuse“, kurio dėka pastatai ne tik pagražėjo, apšiltinti stogai, pakeisti langai.

Daug modernaus atkeliauja į gydymo įstaigą, vykdant projektus „Sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimas“, „Stacionarinių paslaugų optimizavimas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje“, „Traumatologinės pagalbos infrastruktūros ir kokybės gerinimas“. Projektų dėka įkurtas diferencijuoto kompleksinės psichiatrinės pagalbos vaikui ir šeimai centras, projekto „VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės ligonių priėmimo ir skubios pagalbos infrastruktūros plėtra“ dėka Ligonių priėmimo ir skubios pagalbos skyrius tapo vienas moderniausių šalyje.

Kiekvienas naujas siekis įžiebia širdyje norą, kad pastangos nenueitų veltui. O tai reiškia, kad modernios technologijos nedūlytų nenaudojamos, kad jos būtų ne tik kokybiškos, bet ir prieinamos kiekvienam žmogui. Mano širdyje visada rusena noras, kad kilnus medicinos darbuotojų darbas būtų teisingai vertinamas ir suprantamas, kad jo nežlugdytų nepagrįstos pretenzijos ar kažkieno noras įgyvendinti savo nesąžiningus kėslus. Man visada buvo ir bus svarbiausia doras ir sąžiningas darbas, gražūs tarpusavio santykiai.

Respublikinės Šiaulių ligoninės
direktorius