BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Rezidentams / studentams

Pasitinkame rezidentus / studentus Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir informuojame, kad Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai, atvykstantys į Respublikinę Šiaulių ligoninę praktikai, prieš  praktikos atlikimo pradžią privalo  kreiptis  į  klinikinės medicinos praktikos  bazės vadovą, t. y. direktoriaus pavaduotoją medicinai kontaktiniu būdu, adresu:  V. Kudirkos g. 99, Šiauliai (I aukštas, administracija). 

Prieš pradedant praktiką ligoninėje studentai privalo:

➡ įforminti studento praktinio mokymo sutartį Teisės skyriuje (adresu: Kudirkos g. 99, Šiauliai I aukštas, administracija);

➡ susipažinti kontaktiniu būdu  Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriuje (adresu: Čiurlionio g. 10, Psichiatrijos klinika)  su Darbo tvarkos taisyklėmis ir Vidaus tvarkos taisyklėmis;

➡ susipažinti kontaktiniu  būdu Radiacinės ir  darbuotojų sveikatos saugos skyriuje (adresu: Čiurlionio g. 10, Psichiatrijos klinika)   su įvadiniu darbuotojų saugos ir sveikatos bei priešgaisrinės saugos instruktažais.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-30