BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Planavimo dokumentai

Šiame skyriuje skelbiami Viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės strateginiai veiklos planai ir veiklos ataskaitos.

Ligoninės strateginis veiklos planas - dokumentas, kuriame įvertinama esama sveikatos priežiūros sektoriaus ir Respublikinės Šiaulių ligoninės situacija, suformuluojama įstaigos ilgalaikė vizija ir parenkami prioritetai, tikslai ir iniciatyvos, reikalingos vizijos įgyvendinimui, įstaigos sėkmingai veiklai ir plėtrai 2014–2020 metų laikotarpiu.

Ligoninės veiklos ataskaita - dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie pasiektus veiklos rezultatus, siektinių veiklos užduočių įvykdymą, planuojamas artimiausio laikotarpio veiklos kryptis ir užduotis.