BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Aktualūs pranešimai

Naujienos

DSC_0172.JPG
2021 07 20
Respublikinėje Šiaulių ligoninėje pirmą kartą atlikta kepenų venų gradiento matavimo procedūra

    Iš pirmo žvilgsnio gerai besijaučiančiai, darbingai 53-iejų metų moteriai pasikartojęs kraujavimas iš virškinamojo trakto tapo rimtu signalu – įtarimų nekelianti bendra gera savijauta apgaulinga, o tyli kepenų liga jau  grėsmingai pažengusi.

JAV_1.jpg
2021 07 15
JAV ambasadoriaus Lietuvoje R. S. Gilchrist padėka Lietuvos medikų bendruomenei

    Liepos 14 d. JAV ambasadoje Vilniuje vyko padėkos priėmimo vakaras, skirtas Lietuvos medikams už nuoširdų ir sunkų darbą pandemijos metu. Dėkojant visai Lietuvos medikų bendruomenei, Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys priėmė JAV ambasadoriaus Robert S. Gilchrist padėką už prasmingą Lietuvos medikų darbą.

Ligonine_2.jpg
2021 07 14
Respublikinės Šiaulių ligoninės vadove paskirta Česlova Špūrienė

    Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio įsakymu nuo liepos 13 d. laikinai Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus pareigas užims Česlova Špūrienė. Medikė iki 2019 metų pabaigos vadovavo Santaros klinikų Medicininio audito skyriui, taip pat dirbo Akušerijos ir ginekologijos centro gydytoja konsultante, akušere ginekologe.

R.Mažeika_2 G.Baranausko nuotr..jpg
2021 07 12
Pastarųjų metų pokyčius ligoninėje apžvelgiantis R. Mažeika: „Šiandien galiu pasakyti, kad ligoninės reitingas labai aukštas ir esame puikus traukos centras“

    Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys šiandien atšaukė Remigijų Mažeiką iš Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus užimamų pareigų. Šiandien, liepos 12-oji, yra paskutinė jo darbo diena. Dalijamės šiltu R. ...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Česlova Špūrienė

VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorė

Įstaigos kontaktai

V. Kudirkos g. 99, 76231 Šiauliai
Tel. (8 41) 524 257,
El. paštas info@siauliuligonine.lt