Onkologijos klinika

Mus rasite --> Darželio g. 10, 76307 Šiauliai, registratūros tel.  (8 41) 526 433, 526 437

 

Referentas
Tel. (8 41) 526 430
Faksas (8 41) 526 432,
El. paštas: onkologija@siauliuligonine.lt

 

Daiva Juškevičienė
Vyriausioji slaugos administratorė
(8 41) 399 810
daiva.juskeviciene@siauliuligonine.lt

Onkologijos klinikoje teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, sergantiems onkologinėmis ligomis bei įvairiais ikivėžiniais susirgimais. Klinikos pagrindinis tikslas: stiprinti Lietuvos gyventojų sveikatą, gerinti sveikatos priežiūros paslaugas, jų kokybę, prieinamumą, siekti mažinti sergamumą onkologinėmis ligomis ir mirtingumą nuo onkologinių ligų. Šių tikslų siekiama vadovaujantis Tarptautiniais ir Europos standartų reikalavimais, Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) rekomendacijomis, taikant pažangiausias ir moksliškai pagrįstas technologijas, šiuolaikiškus medikamentus ir kitas medicinos priemones.  

Klinikoje atliekami diagnostiniai tyrimai, ambulatorinis (Dienos stacionare) bei stacionarinis gydymas. Pacientai tiriami bei gydomi naujausiais metodais, šiuolaikiškomis ir moderniausiomis medicininės technologijomis. Specialistai vykdo pacientų, sergančių onkologinėmis ligomis, ilgalaikį stebėjimą. Gydytojai onkologai konsultuoja ir kitų Ligoninės padalinių ar skyrių pacientus.

Klinikoje veikia Vėžio informacijos centras (VIC), kuriame dirbanti socialinė darbuotoja teikia informaciją apie vėžio profilaktiką ir ankstyvąją diagnostiką, įvairias onkologines ligas, jų gydymo būdus bei galimus šalutinius poveikius, gyvenimo kokybės gerinimo galimybes ir priemones. Prireikus gali būti aptartos ir socialinių problemų sprendimo galimybės Lietuvoje (nedarbingumo pažymėjimų išdavimas, darbingumo lygio nustatymas), suteikiama informacija apie slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigas, vaistų ir gydymo priemonių kompensavimo galimybės.

Vėžio informacijos centro darbo laikas

nuo 8.00 val. iki 15.00 val. darbo dienomis.

VIC darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su Šiaulių miesto moterų krūties patologijos asociacija ,,Salvija“.
Asociacijos pirmininkė Nijolė Pročkienė, tel. 8 682 21887; el. paštas: aiva1@kava.lt.


Registracijos tvarka

Onkologijos klinikoje teikiamos PSDF lėšomis apmokamos paslaugos pagal sudarytą sutartį su Teritorine ligonių kasa.

Mokamos paslaugos teikiamos pagal VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinio direktoriaus nustatytą tvarką.

Gydytojų specialistų konsultacijoms būtina registruotis iš anksto. Tai galima padaryti atvykus į Onkologijos klinikos registratūrą, paskambinus telefonu (8 41) 52 64 33, (8 41) 52 64 37 arba apsilankius specialiai sukurtame interneto portale www.sergu.lt, kuriame registruoti galima bet kuriuo paros metu.

Gydytojų konsultantų darbo grafikus galima sužinoti elektroninėje pacientų išankstinės registracijos sistemoje arba paskambinus telefonu į registratūrą tel. (8 41) 526 433, 526 437.

Atvykus konsultacijai registratūroje pateikti asmens dokumentą su nuotrauka ir gydytojo siuntimą F-027/a. Neturintys privalomojo sveikatos draudimo, turi pasirūpinti savo sveikatos draudimu iš anksto, tam reikia nuvykti Šiaulių teritorinę ligonių kasą.

Pacientų, kuriems pirmą kartą įtariamas onkologinos susirgimas, registravimo konsultacijoms ir tyrimo tvarkos aprašas (2019 m. liepos 19 d. įsakymas Nr. V-754);