Startavo socialinė kampanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“

Data

2019 05 08

Įvertinimas
0
DSC02627.JPG
Respublikinės Šiaulių ligoninės Teisės ir veiklos skyriaus vedėja Indrė Masiulienė, atsakinga už korupcijos prevenciją ir kontrolę Respublikinėje Šiaulių ligoninėje (dešinėje) bei Konsultacijų poliklinikos vyresnioji slaugos administratorė Irena Jokimčienė pakvietė ligoninės lankytojus tapti aktyviais kampanijos „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“ dalyviais. (Zitos Katkienės nuotr.)

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Konsultacijos poliklinikos registratūroje bei visose ligoninės klinikų registratūrose  pradėtas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos inicijuotas projektas „Korupcijos prevencijos didinimas sveikatos apsaugos sektoriuje“. Respublikinėje Šiaulių ligoninėje iki gegužės 24 dienos vyks informacinė-socialinė kampanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“, kurios metu pacientai už medikų sunkų ir atsakingą darbą galės padėkoti specialiais atvirukais.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Teisės ir veiklos skyriaus vedėja Indrė Masiulienė, atsakinga už korupcijos prevenciją ir kontrolę Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, bei Konsultacijų poliklinikos vyresnioji slaugos administratorė Irena Jokimčienė pakvietė  registratūroje, Konsultacijų poliklinikoje bei Priėmimo skubiosios pagalbos skyriuje laukiančius pacientus dalyvauti akcijoje ir  dėkoti gydytojams, įteikiant jiems specialų atviruką. Kitoje atviruko pusėje galima užrašyti ne tik gydytojo pavardę, bet ir nuoširdžius padėkos žodžius, kuriais pacientas nori padėkoti ligą diagnozavusiam ar gydančiam gydytojui.  

Kampanijos metu ligoninės lankytojai, pacientai, apsilankę visose ligoninės klinikose, gaus medikams skirtų atvirukų, kuriuos užpildę galės įteikti gydytojui ar slaugytojui, kuriam norėtų padėkoti už gydymą bei sugrąžintą sveikatą.

Prie registratūrų pakabinti plakatai su vokais, į kuriuos pacientai bei ligoninės lankytojai taip pat galės įmesti gydytojams, kuriems nori padėkoti, skirtus atvirukus  kaip padėką už gydymą bei suteiktas medicinos paslaugas.

Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime apie ši projektą teigiama, kad kampanijos tikslas – ugdyti pacientų savimonę ir mokyti pacientus atsidėkoti gydytojui be kyšio bei skaidrumui didinti.