Paminėjo Tarptautinę slaugytojų dieną

Data

2019 05 10

Įvertinimas
2
DSC02659.JPG
Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika ir vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė sveikino šventės dalyves su jų profesine švente.

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso konferencijų salėje vyko Tarptautinės slaugytojų dienos minėjimas. Žydinčiomis obelų šakomis padabintoje scenoje skambėjo sveikinimai, gydytojai skaitė parnešimus, o ligoninės medikų choras „Muzica Vite“, vadovaujamas Rimanto Narkaus, dovanojo susirinkusiems ne tik sveikinimo žodžius, bet ir  dainų pynę.

Ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė pasveikino slaugytojas su švente, priminė slaugytojų šventės istoriją. Labai svarbios ligoninėje profesijos atstoves, žavias ir patrauklias moteris su švente pasveikino ir direktorius Remigijus Mažeika. Trumpai priminęs besikeičiantį slaugytojų vaidmenį, direktorius palinkėjo atkovoti iš gydytojo slaugytojos lyderės pozicijas ir niekada neprarasti svarbiausių profesinių savybių: empatijos, tolerancijos, troškimo padėti kitam.

Vertinga pranešimą apie profesinių kompetencijų tobulinimo poreikį perskaitė Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė.  Pranešėja aptarė priežastis, dėl kurių reikia kalbėti apie profesinių kompetencijų tobulinimą, pristatė profesinės kompetencijos sampratą, aptarė tikslus, dėl kurių reikia stengtis tobulėti profesinėje veikloje.

Moters ir vaiko klinikos Vaikų priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėja Liuda Gražina Bekerienė nevyniojo žodžių į vatą: „Žinokit, be jūsų gydytojai yra niekas“, - teigė gydytoja ir palinkėjo šventės dalyvėms pasitikėjimo savo jėgomis, daug šypsenų, grožio, stiprybės. Gydytoja perskaitė labai jautrų ir nuoširdų pranešimą apie moterį ir meilę. Kalbėjo ne tik apie žodį „meilė“, bet ir apie gebėjimą mylėti, gebėjimą būti mylimai ir daug dirbti vardan meilės, kuri labai įvairi – nuo meilės tėvynei, meilės darbui iki meilės mylimajam, vaikams. Gydytoja savo žodžius pagrindė poetų eilėmis, filosofų mintimis, tad kalbėjo labai įtaigiai.

Nuotr.

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika ir vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė sveikino šventės dalyves su jų profesine švente. (2659)

Tarptautinę slaugytojų dieną ligoninės slaugytojoms nestigo gėlių žiedų, šypsenų ir geros nuotaikos. (2657)

Zitos KATKIENĖS nuotr.