Ligoninės slaugytojai - Auksinio šaulio padėkos ženklas

Data

2019 09 04

Įvertinimas
2
zenklai-02-29473.jpg
Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų poliklinikoje bendrosios praktikos slaugytoją Juditą Zalubienę sveikino ligoninės vadovas Remigijus Mažeika ir Šiaulių meras Arūnas Visockas.

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Šiaulių arenoje rugsėjo 5 dieną 19.00 val.  vyks šventinis Šiaulių mero padėkos vakaras, kurio metu trys šiauliečiai sulauks ypatingų apdovanojimų. Meras Artūras Visockas jiems įteiks Auksinio šaulio padėkos ženklus. Taip žmonės bus pagerbti už nuoširdų atsidavimą savo darbui ir ypatingas iniciatyvas. Viena jų – Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotoja, Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų poliklinikos bendrosios praktikos slaugytoja  Judita Zalubienė.

Ligoninės darbuotojų susirinkime viešėjęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas jau įteikė Šiaulių miesto savivaldybės mero padėką Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai  Judita Zalubienei. Pasak Šiaulių miesto mero, slaugytoja Judita Zalubienė iškilmingame renginyje bus apdovanota auksinio šaulio ženkliuku ne tik už pasiekimus profesinėje srityje, bet ir už širdį bei humanizmą.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų poliklinikoje bendrosios praktikos slaugytoją Juditą Zalubienę šiam apdovanojimui pasiūlė ligoninės kolektyvas. Judita Zalubienė gimė Šiauliuose, čia įgijo ir medicinos išsilavinimą. Tuometiniame Tuberkuliozės dispanseryje darbą pradėjo prieš 32 metus – 1987-iais. Pasak ligoninės vadovų, Judita Zalubienė savo pareigas atlieka itin profesionaliai ir atsakingai. Tuo pačiu, tai labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Sąžiningumą, bendravimo kultūrą, paslaugumą ir švelnumą labai vertina mažieji klinikos pacientai ir jų tėveliai. Medikė savo kvalifikaciją kelia tobulinimosi kursuose ir konferencijose, įgytomis žiniomis ir patirtimi mielai dalinasi su kolegomis. Judita Zalubienė aktyviai dalyvauja Šiaulių miesto sveikatinimo programos įgyvendinime. Už gerą darbą ji ne kartą yra apdovanota Respublikinės Šiaulių ligoninės administracijos garbės raštais, jai įteikta ir Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėka.