Ligoninės medikų gretose - nauji veidai

Data

2019 08 30

Įvertinimas
1
20190829_081936.jpg
Specialistų komandą papildę priėmimo - skubiosios pagalbos gydytojas Martynas Gedminas (iš kairės) gydytoja kardiologė Dovilė Vaičiulienė, gydytoja neurologė Erika Galvanauskaitė drauge su ligoninės direktoriumi Remigijumi Mažeika, medicinos direktore Vaiva Makštutiene, Šiaulių miesto meru Artūru Visocku bei Širdies ir kraujagyslių centro vadove Nora Kupstyte-Krištapone.

Viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės rugpjūčio 29 d. darbuotojų susirinkimas prasidėjo džiugiomis nuotaikomis. Ligoninės direktorius Remigijus Mažeika medikų bendruomenei pristatė naujai įdarbintus jaunus medikus. Specialistų komandą papildė gydytoja kardiologė Dovilė Vaičiulienė, gydytoja neurologė Erika Galvanauskaitė ir priėmimo - skubiosios pagalbos gydytojas Martynas Gedminas.
Jaunoji šiaulietė medikė Dovilė Vaičiulienė, pristatydama save, nestokojo gražių žodžių, kalbėdama apie Ligoninės Širdies ir kraujagyslių centrą, džiaugėsi aukšto lygio darbo organizavimu, teikiamomis medicinos paslaugomis bei šilta atmosfera centre. Su Širdies ir kraujagyslių centro darbo specifika medikė buvo susipažinusi ir anksčiau, nes Respublikinėje Šiaulių ligoninėje atliko rezidentūrą, todėl Dovilė buvo labai patenkinta gavusi kvietimą papildyti Širdies ir kraujagyslių centro medikų gretas.
„Dovilė Vaičiulienė - visų rezidentūros vadovų sprendimu buvo pripažinta geriausia Lietuvos metų rezidente, tais metais baigusių kardiologijos rezidentūrą“, – jaunąja medike džiaugėsi Širdies ir kraujagyslių centro vadovė N. Kupstytė – Krištaponė.
Gydytoja neurologė Erika Galvanauskaitė prisipažino, kad dar studijų metais pradėjo domėtis galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, mokėsi atlikti ultragarsinius kraujagyslinius tyrimus, todėl yra labai patenkinta, kad  pradėtus darbus gali tęsti ir Respublikinėįje Šiaulių ligoninėje, nes darbo sąlygos, gydymo metodai ir aparatūra yra tokia pat kaip ir Kauno klinikose. „Tikiuosi, kad kartu su Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriumi, ligoninės administracijos pagalba galėsime gerinti insultų klasterio veiklą ir tapti viena geriausių klasterių ligoninių Lietuvoje, viliuosi visų bendradarbiavimo“, – kalbėjo jaunoji medikė.
Direktorius, pristatydamas Martyną Gedminą, pažymėjo, kad tai asmuo ne kartą savo pasisakymais girdėtas ir matytas įvairiose radijo ir televizijos laidose, tai vienas iš jaunųjų gydytojų sąjungos lyderių, baigęs skubiosios medicinos pagalbos studijas. Jaunasis specialistas Šiauliuose dirbs ne tik kaip skubiosios pagalbos gydytojas, bet ir vadovybės atstovas kokybei. „Tai vienas geriausių variantų,  ką Lietuva gali turėti šioje srityje šiandien“, – džiaugėsi ligoninės vadovas Remigijus Mažeika.
Pats Martynas Gedminas, pristatydamas save, prisipažino, kad į Šiaulius iš Kauno atvyko, nes girdėjo atsiliepimus iš savo kitų kolegų, kad Ligoninė perspektyviausia Lietuvoje, kurioje galima reikštis ir realizuoti potencialą. Jaunasis specialistas dėstė: „Kaip auditorius ieškosiu problemų, mano misija išnaudoti savo formaliai ir neformaliai gautas kompetencijas, sprendžiant problemas sistemiškai, taip, kad visiems būtų lengviau dirbant kasdienį darbą ir rūpinantis pacientais, reikės visų bendradarbiavimo“.
Ligoninės darbuotojų susirinkime viešėjo ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kuris ne tik susipažino su jaunais specialistais, bet ir įteikė Šiaulių miesto savivaldybės mero padėką Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos Konsultacijų poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai  Judita Zalubienei, kuri Šiaulių ligoninėje dirba jau 32 metus. Pasak Šiaulių miesto mero, slaugytoja Judita Zalubienė iškilmingame renginyje 2019 m. rugsėjo 5 d. bus apdovanota auksinio šaulio ženkliuku, kuris skiriamas „ne tik už pasiekimus profesinėje srityje, bet ir už širdį bei humanizmą“.


Parengė Aida Drevinskienė