Ligoninės laboratorija laukia permainų

Data

2019 08 09

Įvertinimas
0
DSC05563.JPG
Laboratorinės diagnostikos skyriaus modernizavimo procesas dar tik pirminės stadijos. (Z. KATKIENĖS nuotr.)

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

 

Respublikinė Šiaulių ligoninė planuoja antrojo terapijos korpuso V. Kudirkos gatvėje 99 rekonstrukciją. Jos projektinius sprendinius ketinama pristatyti viešame susirinkime ligoninėje šio mėnesio 19 dieną.

Laikinai einantis Respublikinės Šiaulių ligoninės infrastruktūros direktoriaus pareigas Rimvydas Varonas paaiškino, kad rengiamas rekonstrukcijos techninis projektas bus teikiamas kartu su paraiška finansavimui gauti. Kada bus gautos lėšos ir galės prasidėti procesas, yra neaišku, nes visas projektas, anot vadovo, dar yra pirminės stadijos.

Pagal projektą numatoma modernizuoti Laboratorinės diagnostikos skyrių ir jį praplėsti, pristatant prie pastato vieną maždaug 100 kvadratinių metrų laiptinę. Ten pat įsikūręs ir Kraujo bankas.

Šiame korpuse taip pat veikia Ausų, nosies, gerklės, Nefrologijos-toksikologijos, Suaugusiųjų infekcinių ligų skyriai, tačiau rekonstrukcijos metu iš pastato iškeldinta būtų tik laboratorija.

Preliminariais duomenimis rekonstrukcija gali atsieiti apie 1,5 milijono eurų iš valstybės investicijų kapitalo lėšų, tačiau parengtas projektas sumą gali gerokai pakoreguoti.