Chemoterapijos skyriaus sienas papuošė gėlių natiurmortai

Data

2019 07 05

Įvertinimas
0
DSC02861.JPG
Menininkė Zita Vilutytė (viduryje), subūrusi meno puoselėtojas į socialinę akciją, padovanojo ligoninės bendruomenei džiaugsmo ir grožio. (Zitos Katkienės nuotr.)

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

www.siauliuligonine.lt

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos Chemoterapijos skyrių papuošė meno kūrėjų darbai. Dailininkės Zitos Vilutytės suaugusių dailės studijos „S“, Latvijos Rundalės ir Pakruojo Kultūros centro dailės studijos dalyvės dovanojo 25 darbus, džiuginančius skyriaus personalą ir pacientus.

Dailininkės Zitos Vilutytės bendravimas su Onkologijos klinika užsimezgė pernai, kai nutapė chemoterapijos skyriaus palatos sieną. Šios akcijos sumanytojos klubo „Rotary“  moterų kolektyvo „Harmonija“ narės ir vėl paragino entuziastingas meno puoselėtojas pratęsti gražią idėją.

„Šiandien neįprasta paroda, netgi ne paroda, labiau apsikeitimas šiltomis emocijomis. Labai džiaugiuosi, kad šis mūsų kūrybinis darbas, labai atsakingas ir ypatingas, pradėjo skleistis ir pasėjo daug šypsenų“, - dėkojo piešinių autorėms parodos iniciatorė dailininkė Z. Vilutytė ir linkėjo, kad piešiniai skleistų kuo daugiau gerų emocijų personalui ir ligoniams.

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus Remigijaus Mažeikos padėką už dovaną sielai skyriaus medikams ir pacientams  Z. Vilutytei įteikė Onkologijos klinikos vyriausioji slaugos administratorė Daiva Juškevičienė. Už kiekvieno širdį pradžiuginančią dovaną meno mylėtojoms padėkojo ir Chemoterapijos skyriaus vedėja Nijolė Šatkauskienė. Dėkingi medikai ir pacientai už kiekvieną gėlės žiedą, nutapytą piešiniuose, už puikią emociją, sklindančią ne tik iš piešinių, bet ir iš šventės dalyvių kalbų. Pagaliau - už socialinę akciją, puikų įrodymą, kad meno kūrėjai gali ne tik patys džiaugtis menu, bet ir dalintis juo, džiuginti net ir tuos, kurių sielas prislėgė sunki liga.